logotyp

Úspěchy žáků

Úspěchy žáků 2023/2024

V okresním kole Poháru rozhlasu, který se konal na atlertickém stadionu v Kolíně 15.5.2024, obsadil tým žaček 2.místo ve složení : Nela Kobiánová, Eliška Brunclíková, Sára Pánková, Adriana Horáčková, Anna Hálová, Nela Patočková, Barbora Skalníková, Valentýna Březinová, Laura Poživilová, Kristýna Bělohoubková.
Dále obsadil tým ml. žáků 2. místo ve složení: Tomáš Frencl, Jakub Dvořák, Matěj Šolta, Šimon Sedláček, Hynek Mariánek, Pavel Myška, Tomáš Tichý.
Dále obsadil tým ml. žaček 3. místo ve složení: Eliška Kačerová, Natálie Kopencová, Petra Myšková, Dominika Motlová, Magdaléna Forštová, Anna Skořepová, Anna Šancová, Lucie Hladová, Kristýna Borovičková.

V okresním kole štafetového poháru,
který se konal 30.4.2024 v Kolíně, obsadil tým nejmenších (1.-3.r) 1.místo ve složení: Petra Drahovzalová, Veronika Bížová, Nikola Štěpánková, Nikola Robovská, Kristýna Hladíková, Ondřej Dvořák, Jiří Janů, Marko Kovalyshyn, Jindřich Pospíšil, Jan Gruber.
Dále naše škola získala celkové 3.místo ve složení nejmenších (viz. výše) a starších (4.-5.r.) ve složení: Tatiana Kobiánová, Laura Horáková, Viktorie Smetanová, Dora Kolomazníková, Stela Pánková, Daniel Lacina, Votěch Vokoun, Vojta Koláčný, Lukáš Kaňka, Ondřej Lacina.

V soutěži hlídek mladých zdravotníků, která se konala 24. dubna 2024 v Kolíně, obsadil tým naší školy ve složení Kristýna Hladíková, Aneta Červíková, Adéla Machová, Jan Hledík, Šimon Bohatý a Petr Myška skvělé 3. místo.

V okresním kole biologické olympiády,
konané 22. dubna v Kolíně, se Jan Cicvárek umístil na 3. místě postupuje do kola krajského. Gratulujeme. 

V okresním kole atletického čtyřboje, 
konaném 16.4.2024 v Kolíně, získalo 2.místo družstvo žaček ve složení: Kobiánová Nela, Brunclíková Eliška, Pánková Sára, Moravcová Tereza a Moravcová Karolína. Dále 3.místo družstvo smíšené - kategorie nejmladší ve složení: Kobiánová Tatiana, Kolomazníková Dora, Vokoun Vojta a Hemmer Matyáš. V jednotlivcích na medailové umístění dosáhla Kobiánová Dora - 2.místo a Frencl Tomáš - 3.místo.

V okresním kole biologické olympiády,
konané 19. března v Kolíně, se na třetím místě umístila, a tím pádem do krajského kola postupuje, Eliška Brunclíková. Gratulujeme!

Ve 26. ročníku Osecké laťky, 
konané 19.3. na ZŠ Velký Osek, zvítězili hned 2 žáci skvělými výkony, a to Sándor Mazúr (9.r.) výkonem 160 cm a Nela Kobiánová (8.r.) výkonem 145 cm. Další umístění na stupních vítězů: na 2. místě - Lukáš Horák (6.r.) a na 3. místě Hynek Mariánek (6.r.) výkonem 120 cm. 

V předvánoční soutěži nejrychlejšího páťáka,
konané 19.12. v hale spojů Kolín, dominovala Tatiana Kobiánová a jasným výkonem získala zlatou medaili ve sprintu na 40 m. Dále mezi nejrychlejších 12 páťáků se probojoval Vojtěch Vokoun a Laura Horáková.

V předvánoční laťce, konané též 19.12. v hale spojů Kolín, získala 1. místo i starší sestra Nela Kobiánová ve skoku vysokém, výkonem 145 cm v kategorii 8.tříd. Bronzovou medaili získala také její spolužačka Sára Pánková.

V tradičním florbalovém turnaji Čeps Cup,
konaném 15.12. v Kolíně, se tým naší školy ve složení Jakub Indrák, Vojta Koláčný, Vojtěch Vokoun, Daniel Švejda, Matyáš Charvát, Jindřich Pospíšil a Kryštof Kuch, umístil na 3. místě. 

V regionálním kole soutěže žákovských družstev v šachu
, konaném 29.11. v Nymburce, se naše družstvo umístilo na 3. místě a zajistilo si tak postup do krajského kola. Složení týmu: Cicvárek Jan, Krátká Tereza, Motl Matyáš, Malina Michal a Rosický Antonín.

V okresním kole turnaje AŠSK ve florbale,
konaném 24.11. v Kolíně, se náš tým děvčat 8.-9. r. umístil na 3. místě.
Složení týmu: Skalníková Bára, Patočková Nela, Březinová Valča, Motlová Danča, Kobiánová Nela, Brunclíková Eliška, Pánková Sára, Roubová Johanka, Indráková Laura, Forštová Barča, Krečmerová Nela, Švejdová Sofie.

V celorepublikovém mistrovství ČR v rapid šachu,
konaném v polovině září, se naše žákyně Tereza Krátká umístila na prvním místě a věříme, že se jí podaří postoupit na evropský šampionát.

V přespolním běhu
konaném 26.9. v Kolíně se umístil:
- na 2. místě - Vokoun Vojtěch

V poháru ASŠK
konaném 19. 9. v Kolíně se umístili:
- na 2. místě - Kobiánová Nela - skok vysoký
- na 2. místě- Eliška Brunclíková - hod kriketovým míčkem
- na 3. místě - Eliška Brunclíková - běh 800m
- na 3. místě - Sára Pánková- hod kriketovým míčkem

Úspěchy žáků 2022/2023

V poháru AŠSK, pořádaném 20. září se umístili: 
- na prvním místě Nela Kobiánová - skok daleký
- na druhém místě Nela Kobiánová - skok vysoký
- na druhém místě Eliška Brunclíková - hod kriketovým míčkem
- na druhém místě Veronika Beránková - běh na 800 metrů
- na třetím místě Jiří Pohořalý - běh na 1500 metrů

V přespolním běhu, pořádaném v 6. 10. v Kolíně se umístili:
- na 2. místě Dominika Motlová
- na 3. místě Veronika Beránková

Na listopadovém okresním florbalovém turnaji AŠSK v Kolín se na 1.místě umístil náš tým starších dívek ve složení: Eliška Radoušová, Nela cihlářová, Veronika Beránková, Barbora Broučková, Nela Patočková, Anna Hálová, Sofie Švejdová, Barbora Skalníková, Petra Myšková, Vanessa Rothbauerová, Natálie Voslářová, Valentýna Březinová a Daniela Nguyen. Přejeme hodně úspěchů v krajském kole v Rudné u Prahy.

Na listopadovém okresním florbalovém turnaji AŠSK v Kolíně se na 3.místě umístil náš tým mladších dívek ve složení Anežka Holubová, Natálie Kopencová, Eliška Mutzerová, Lada Šancová, Eliška Brunclíková, Nela Kobiánová, Anna Kratochvílová, Daniela Mottlová, Sára Pánková, Johana Roubová a  Tereza Hladíková.

V tradičním klání ve šplhu v Řečanech nad Labem se začátkem prosince na druhém místě umístil Matouš Popp, taktéž na místě druhém Leontýna Němcová a na místě třetím Štěpán Vrba.

V prosincovém semifinále vědomostního víceboje ZŠ v Kolíně se na 3. místě umístil náš tým ve složení Martin Melichar, Laura Indráková, Zdeněk Mikuš, Adriana Horáčková a Stella Hrdinová.

Prosincové okresní kolo florbalu soutěže Čeps Cup bylo pro naše chlapce 4. a 5. ročníků úspěšné, náš tým ve složení Matyáš Pánek, Filip Pavlík, Hynek Motl, Matyáš Charvát, Vojta Koláčný, Vojtěch Vokoun a Pavel Hanuš obsadil 2. místo.

Na atletickém čtyřboji, konaném 12. 4. 2023 v Kolíně, si celkové druhé místo vybojovaly mladší žákyně ve složení Veronika Beránková (1. místo 800 m), Nela Kobiánová (1. místo skok vysoký), Eliška Brunclíková (1. místo hod míčkem), Sára Pánková, Lucie Hladíková a Barbora Forštová. Celkové třetí místo si vybojovali strší žáci ve složení Jiří Pohořalý, Jakub Šťastný, Jakub Hlad, Alexandr Mázur a Zdeněk Mikuš.

V soutěži zdravotních hlídek ČČK v Kolíně (14. 4.) obsadil náš tým ve složení Sofie Komedová, Aneta Červíková, Amálie Červenková, Natálie Jičínská a Veronika Králová 1. místo a postupuje do krajského kole.

V okresním kole kategorie C Biologické olympiády (11. 4.) obsadila Alenka Phan Phuong 1. místo a postupuje do krajského kola.

Na okresním kole basketbalového turnaje v Kolíně (18. 4.) obsadil náš tým ve složení Ludmila Forštová, Petra Myšková, Adéla Broučková, Nela Cihlářová, Veronika Smržová, Nela Patočková, Valérie Březinová, Stela Hrdinová a Natálie Čopjaková 3. místo.

V Poháru rozhlasu, konaném 10. 5. 2023 v Kolíně, se naše mladší žákyně umístily na 1. místě a postupují do krajského kola. Za jednotlivce se na 1. místech umístily Nela Kobiánová (skok vysoký a běh na 60 m), Veronika Beránková (800 m), Eliška Brunclíková (hod míčkem, běh na 600 m - 2. místo).

Kolínské dny 2023 – medailové úspěchy


Atletika:
Frencl – 2. místo 60 m atletika
Brunclíková Eliška – 2. místo míček atletika
Kobiánová Nela – 1. místo skok vysoký a 1. skok daleký
Beránková Veronika 9.A – 1. místo - 800m
Forštová Lída 9.A – 1. místo – skok vysoký

Basketbal, 1.místo:
Beránková Verča  9.A
Forštová Lída 9.A
Cihlářová Nela 9.A
Smržová Kačka 9.A
Myšková Petra 9.A
Broučková Barča 9.A
Patočková Nela 8.A
Březinová Valentýna 8.B
Hrdinová Stela 8.B
Nguyen Daniela 9.A
Moravcová Karolína 8.B

Florbal, 1.místo:
Radoušová Eliška 9.B
Beránková Verča  9.A
Cihlářová Nela 9.A
Myšková Petra 9.A
Patočková Nela 8.A
Březinová Valentýna 8.B
Moravcová Karolína 8.B
Rotbauerová Vanesa 9.B
Voslářová Natálie 9.B
Hálová Anna 8.B
Švejdová Sofie 8.B
Skalníková Barbora 8.A

Korfbal, 1. místo:
5.A - Forštová Magdalena, Myšková Nikola, Paďouk Michal
5.B - Pánek Matyáš, Mariánek Hynek, Motlová Dominika
4.B - Lacina Ondřej

Plavání:

Stanislav Moravec – 2 x 1.místo 50 m volný způsob a znak

3.místo, 1.-5. r štafetový běh:
Lacina Daniel 3.B
Hemmer Matyáš 3.A
Šebelka Martin 2.B
Kaňka Lukáš 3.A
Kolomazníková Dora 3.A
Vokounová Amálie 3.B
Pánková Stela 3.A
Cicvárková Eliška 3.A
Puchýř Tomáš 5.A
Hanuš Pavel 5.A
Indrák Jakub 4.A
Horáková Laura 4.A
Skalníková Klára 5.A
Forštová Magdaléna 5.A
Motlová Dominika 5.B
Koláčný Vojtěch 5.B

Atletický čtyřboj


2.místo, 6-7. r. dívky
Kobiánová Nela 7.A
Brunclíková Eliška 7.A
Pánková Sára 7.A
Forštová Barbora 7.C
Hladová Lucie 7.B

3.místo, st. chlapci 8.-9. r.
Pohořalý Jiří 9.A
Šťastný Jakub 9.B
Hlad Jakub 9.A
Mikuš Zdeněk 8.A
Mázur Sándor 8.A

Basketbal – okresní kolo


 3.místo, dívky 8.-9. r.
Forštová Lída 9.A
Cihlářová Nela 9.A
Myšková Petra 9.A
Broučková Barbora 9.A
Smržová Kateřina 9.A
Patočková Nela 8.A
Hrdinová Stela 8.B
Čopjaková Natálie 8.B
Březinová Valentýna 8.B

Fotbal, okresní kolo


 1.místo, 1.- 3. r
Mach Tomáš 3.B
Kuch Radek 1.A
Žák Dominik 3.B
Pavlas Vojtěch 2.A
Kuch Krištof 2.A
Pospíšil Jindřich 2.A
Lacina Dan 3.B
Dvořák Ondřej 2.A
Myška Petr 2.B
Kovalyshyn Marko 2.A
Vondráček Petr 2.B

Úspěchy žáků 2021/2022

Čtení pomáhá:

  • Stanislav Moravec 4.B 1. místo za 1. stupeň
  • Vendula Kučerová 9.B 1. místo za 2. stupeň

Matematická olympiáda - okresní kolo:

  • Hana Melicharová 5.B 1. místo

Ekománie -  republikové finále:

  • Sebastian Gruzovský 8.A 1 místo

Dějepisná olympiáda – okresní kolo

  • Sebastian Gruzovský 8.A 2. místo
  • Štěpán Pospíchal 8.A 3. místo

Bioolympiáda – okresní kolo

  • Phanová Phuan 7.A 3. místo

Pythagoriáda – okresní kolo

  • Kateřina Smržová 2. místo (Z 8)
  • Laura Indráková 1. místo (Z 6)
  • Monika Zemánková 2. místo (Z 6)

Recyklohraní – krajské finále – 1. místo (republikové finále 4. místo)

  • Amálie Flachbartová
  • Michaela Novotná
  • Vendula Kučerová
  • Vendula Jirků
  • Tereza Loužilová
  • Kateřina Zárubová
  • Adéla Drázdová
  • Vojtěch Kolár

Příběhy našich sousedů:

  • Rozárie Šandová
  • Mariana Jarešová
  • Karolína Nekolová
  • Vanesa Hladíková
  • Veronika Pačesová

KSD aerobic

  • Viktorie Smetanová – 1. místo

KSD atletika:

  • Veronika Beránková, běh na 800 m, 2. místo
  • Alexandr Mázur, skok vysoký, 3. místo

KSD florbal starší dívky – 1.místo:

  • Holatová Terezie
  • Radoušová Eliška
  • Šístková Stella
  • Trojanová Denisa
  • Klatková Sára
  • Kleknerová Barbora
  • Koubová Sylvie
  • Koucká Leontýna
  • Cihlářová Nela
  • Beránková Veronika
  • Broučková Barbora

KSD basketbal starší dívky – 3. místo:

  • Klatková Sára
  • Trojanová Denisa
  • Koucká Leontýna
  • Forštová Ludmila
  • Beránková Veronika
  • Smržová Kateřina
  • Dubová Tereza
  • Nguyen Daniela
  • Myšková Petra
  • Cihlářová Nela
  • Broučková Barbora

Pohár rozhlasu volejbal starší chlapci – 3. místo

  • Trojan Štěpán
  • Šťastný Jakub
  • Eminger Jakub
  • Jahoda Vojtěch
  • Kolář Erik
  • Hlad Jakub
  • Fillip Robin
  • Robovský Filip
  • Klepal Vojtěch
  • Hübšt Matyáš

Úspěchy žáků 2019/2020

Na krajském kole Mladého chemika, konaného na začátku března, si Marek Lauer vybojoval skvělé 2. místo.

Úspěchy žáků 2018/2019

V okresním kole soutěže Mladý zahrádkář, konané koncem května v Kolíně, se na 1. místech ve svých kategoriích umístily Mariana Jarešová a Adéla Sabo, na místě druhém se umístila Michaela Novotná. 

V okresním kole Hlídek mladých záchranářů konaném v květnu 2019 se tým naší školy ve složení Matěj Hála, Michal Kloz, Vojtěch Přichystal, Rostislav Brunclík a Jan Cicvárek umístil na 2. místě.

V okresním kole biologické olympiády konané 16. 4. 2019 v Kolíně, se na prvním místě umístil Václav Drábek, na místě třetím Michaela Jahodová.

V okresním kole biologické olympiády konané 10. 4. 2019 v Kolíně se na prvním místě umístila Adéla Sabo.

V okresním kole olympiády z anglického jazyka konané 12. 2. 2019 se na prvním místě umístil Jakub Srb, na místě druhém Michal Drvota.

V okresním kole matematické olympiády konané 30. 1. 2019 se na druhém místě umístil Michal Drvota.


Rychlý kontakt

Základní škola Týnec nad Labem

obrázek
Komenského nám. 85
281 26
Týnec nad Labem

TELEFONNÍ ČÍSLA
Ředitelna: 604 373 195
Ekonomka: 734 892 062
Jídelna: 739 035 190
Družina: 739 030 275
Budova 2. st. horní patro: 739 034 178
Budova 2. st. prostřední patro: 739 054 934

E-MAIL:
Ředitelna: zstynecnl@volny.cz
Jídelna: sjtnl@volny.cz

IČO:
70875987

Číslo účtu:
168279455/0300
329192052/0300 (pouze pro platby obědů a svačin)

NOVINKY

Organizace školního roku 2023/2024

Kliknutím se zobrazí soubor ve formátu pdf.

Školní družina

obrázek
Souhrnné informace ze školní družiny pro rok 2023/2024

SPORTOVNÍ HALA

obrázek
Ve sportovní hale a na multifunkčním hřišti je možné provozovat tyto sporty: tenis, fotbal, florbal, házená, volejbal, basketbal, badminton a příbuzné sporty.
Základní škola Týnec nad Labem
Komenského nám. 85
281 26
Týnec nad Labem
Ředitelna: zstynecnl@volny.cz
Jídelna: sjtnl@volny.cz
Ředitelna: 604 373 195
Ekonomka: 734 892 062
Jídelna: 739 035 190
Družina: 739 030 275
Budova 2. st. horní patro: 739 034 178
Budova 2. st. prostřední patro: 739 054 934
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Používání cookies
Základní škola Týnec nad Labem

Created by © 2013 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy