ZŠ Týnec nad Labem - úvodní stránka

Adventní koncert 18. 12. 2018

Informace k adventnímu koncertuInformace k adventnímu koncertu

Informace ke škole v přírodě (6. - 12. 1. 2019) a lyžařskému kurzu (12. - 18. 1. 2019)

Škola v příroděŠkola v přírodě

Lyžařský kurzLyžařský kurz

Potvrzení o zdravotní způsobilosti (jen ŠvP)Potvrzení o zdravotní způsobilosti (jen ŠvP)

Prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost)Prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost)

Švédsko - 17. - 23. května 2019 - aktuální informace pro účastníky

Přihlášení žáci již zaplatili zálohy a odevzdali závazné přihlášky. Aktuálně bude škola hradit dopravci zálohu na cestu a cestovní kanceláři zálohu na služby ve Švédsku.
Pojištění dětí zajistí škola, částka za něj by neměla přesáhnout 250,- Kč za žáka. Finanční obnos bude uhrazen z plateb záloh.
11. dubna 2019, v den konání třídních schůzek, navštíví paní Rychlíková, která je zástupcem cestovní kanceláře, naši školu. Od 15:00 hodin bude mít ve vybrané učebně prezentaci k průběhu výjezdu i s obrazovou dokumentací. Zároveň bude k dispozici k zodpovězení veškerých otázek rodičů týkajících se organizace pobytu a cesty.
Připomínáme, že k cestě je nutné mít platný cestovní doklad nebo občanský průkaz.
Případné další informace sledujte na webových stránkách naší školy.